wordpress themes.

Просмотры: 74

Податок на нерухомість: нові правила сплати.

З 4 серпня 2013р. набрали чинності зміни до Податкового кодексу України щодо сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Закон передбачає сплату фізичними особами податку з 2014р., а звітним періодом для нарахування податку встановлено попередній рік.

«Слід відмітити, що у Податковому кодексі передбачені значні пільги з оподаткування об’єкта житлової нерухомості, що перебуває у власності фізичної особи – платника податку. Так для квартири це 120 квадратних метрів,   для житлового будинку – 250 квадратних метрів, для різних видів об’єктів житлової нерухомості, що одночасно перебувають  у власності – 370 квадратних метрів. Таке зменшення надаватиметься один раз за базовий податковий (звітний) період.»- зазначила в.о.начальника Богодухівської ОДПІ Валентина Жилко.

Нагадаємо, відповідно до пп. 265.4.1 ст. 265 Податкового кодексу пільги не надаються на об’єкти оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів, а саме при  здаванні в оренду, лізинг, використання у підприємницькій діяльності.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.