wordpress themes.

Просмотры: 81

Платники податків знайомилися з «Електронним кабінетом»

В Богодухівській ОДПІ відбувся тематичний семінар, на якому презентовано роботу з програмним забезпеченням «Електронний кабінет платників податків».

Начальник відділу ІТ і обліку платників податків, Григорій Вакуленко, зазначив, що даним сервісом можуть користуванись платники податків – юридичні особи, фізичні особи – підприємці і фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, мають підключений до інтернету компьютер та отримали електронні ключі цифрового підпису в Акредитованому центрі сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів або його представництвах.

В ході азодуі були продемонстровані відео-слайди, які надали змогу платникам побачити послідовність користування програмним забезпеченням «Електронний кабінет платника податків».

Міндоходівці наголосили, що для допомоги користувачам на головній сторінці «Електроного кабінету платника податка» розміщеного інструкцію по його експлуатації, а у розділі сервісу «Довідкова система» – детальна інструкція по роботі з системою.

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.