wordpress themes.

Просмотры: 96

Платники Богодухівської ОДПІ 100% звітів з ПДВ подають в електронному вигляді

Також у січні 2014 року електронне звітування обрали 75% платників-юридичних осіб і 42% платників-фізичних осіб. В електронному форматі надійшло 53% декларацій з єдиного соціального внеску. Це стало можливо завдяки створенню максимально комфортних умов для платників.

«Сервіс «Електронна звітність» користується найбільшою популярністю серед вінничан. Загалом на базі інформаційного порталу Міністерства розроблено та запроваджено 13 електронних сервісів для громадян і бізнесу («Інформаційно-довідковий ресурс», «Реєстр платників ПДВ», «Декларування он-лайн», «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», «Акредитований центр сертифікації ключів» та ін.).» зазначила в.о. начальника Богодухівської ОДПІ Валентина Жилко.

Можливості електронних ключів Міндоходів розширено:  вони дають змогу клієнтам звітувати в режимі он-лайн не лише до органів Міндоходів, а також до органів державної статистики України та Пенсійного фонду України.

З листопада 2013 року термін дії електронних ключів пролонговано до 2 років. А з грудня 2013 Акредитований центр сертифікації ключів при Міндоходів надає безкоштовні сертифікати також і  користувачам Єдиних та Державних реєстрів Міністерства юстиції України.

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.