wordpress themes.

Просмотры: 96

Платник завчасу має повідомити контролюючий орган про відсутність об’єкта обчислення екологічного податку

Платник податку, який з початку звітного року не планує здійснення викидів, скидів забруднюючих речовин, розміщення відходів, утворення радіоактивних відходів протягом звітного року, повинен повідомити про це відповідний контролюючий орган за місцем розташування джерел забруднення,- звертають увагу фахівці Богодухівської ОДПІ.

Окрім того,  суб’єкту господарювання  потрібно  скласти заяву довільної форми про відсутність у нього  в звітному році об’єкта обчислення екологічного податку. В іншому разі платник податку зобов’язаний подавати податкову  Декларацію відповідно до вимог Податкового кодексу України .

При цьому фахівці наголошують, що платник екологічного податку, який виробляє та реалізує транспортні засоби на внутрішньому ринку України, складає реєстри виданих за податковий (звітний) квартал довідок про сплату та про звільнення від сплати податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів. Ці  реєстри подаються  контролюючому органу разом з податковою декларацією з екологічного податку  (Лист Міндоходів від 28.01.2014 р. №2028/7/99-99-15-04-01-17).

Терміни подання  податкових декларацій та сплати податку  наступні:

– I квартал п. р.: 12 травня та 20 травня 2014 року відповідно;

– ІІ квартал п. р.: 11 серпня та 19 серпня 2014 року відповідно;

– ІІІ квартал п. р.: 10 листопада та 19 листопада 2014 року відповідно;

– ІV квартал п. р.: 9 лютого та 19 лютого 2015 року відповідно.

.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.