wordpress themes.

Просмотры: 83

Переваги загального декларування доходів громадян

Під час проведення брифінгу з ЗМІ в.о. начальника Богодухівської ОДПІ Валентина Жилко ознайомила з Концепцією реформи системи декларування доходів громадян.

Загальне декларування доходів громадян – давня практика, поширена у всьому світі. Це необхідна умова для підвищення рівня податкової культури та фінансової освіти в суспільстві. Українці вже довели свою громадську зрілість та готовність жити за світовими стандартами, тому нова концепція реформи декларування доходів громадян необхідна українському суспільству вже сьогодні та стосується кожного з нас.

Під час зустрічі очільник Богодухівської ОДПІ зазначила, що Міндоходівці готові вислухати всі пропозиції громадськості стосовно розроблення оптимальної для нашої країни моделі загального декларування доходів громадян.

Нагадаємо, що Концепція загального декларування доходів громадян винесена на публічне обговорення. Ознайомитися з Концепцією можна на веб-сайті Міністерстваhttp://minrd.gov.ua/baneryi/kontseptsiya-reformi-deklaruvannya. Долучитися до обговорення запрошуємо всіх зацікавлених громадян. Для цього заходьте на форум офіційного веб-порталу Міндоходів. Також свої пропозиції Ви можете надіслати на електронну скриньку gromada@minrd.gov.ua

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.