wordpress themes.

Просмотры: 89

Переваги електронної податкової накладної

Наказом Міндоходів України від 14.01.2014г. № 10 затверджена нова форма податкової накладної і новий Порядок її заповнення, зокрема в п. 2 якого прописана норма про можливість складання податкової накладної в електронній формі.

Перевагами електронної  податкової накладної є:

– електронна податкова накладна не вимагає роздрукування і направляється покупцю в електронному вигляді;

– виключається неспівпадання підписів на податковій накладній, складеній в паперовому вигляді, і в квитанції, підтверджуючій реєстрацію в Єдиному реєстрі податкових накладних;

– електронна податкова накладна обов’язково реєструється в Єдиному реєстрі податкових накладних незалежно від обсягу операцій і виду товарів, що поставляються.

Наказ № 10 діє з 1 березня 2014р.

Нагадуємо, п.п. б) п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу України  передбачено, що платник податку зобов’язаний надати покупцю (отримувача) на його вимогу підписану уповноваженою платником особою і скріплену печаткою ( за наявності) податкову накладну, складену за вибором покупця ( отримувача) в електронній формі з дотриманням умови реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи і умови реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних. У такому разі складання податкової накладної в паперовому вигляді не є обов’язковим.

 

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.