wordpress themes.

Просмотры: 91

Паперова Книга обліку доходів і витрат тепер не потрібна!

Міністерство доходів і зборів України продовжує впроваджувати нові види електронних адміністративних послуг.

– В «Електронному кабінеті платника» в підсистемі передбачений режим «Ведення Книги обліку доходів і  витрат в електронному вигляді і формування податкової декларації» для фізичних осіб – підприємців, що здійснюють діяльність на загальній системі оподаткування, – повідомляє в.о.начальника Богодухівської ОДПІ Валентина Жилко.

Якщо підприємець вирішить вести Книги обліку доходів і витрат в електронній формі, йому потрібен для цього посилений сертифікат відкритого ключа. Його можна отримати в Акредитованому центрі сертифікації ключів  при Центрах обслуговування платників.

За допомогою електронного ключа в сервісі «Електронний кабінет платника» податків в режимі «Ведення Книги обліку доходів і витрат в  електронному вигляді і формування податкової декларації»  підприємець може сформувати заяву на отримання Книги і надіслати її контролюючому органу за місцем  податкового обліку засобами електронного зв’язку

Територіальні органи Міндоходів за місцем податкового обліку  фізичної особи – підприємця реєструють заяву і протягом 3 робочих днів формують і спрямовують повідомлення  про реєстрацію Книги з вказівкою реєстраційного номера Книги і дати її  реєстрації.

Працювати в електронній книзі можна після отримання повідомлення про  її реєстрацію. Записи  потрібно робити за підсумками робочого дня, протягом якого одержано дохід.

 

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.