wordpress themes.

Просмотры: 148

Отримати автоматичне бюджетне відшкодування ПДВ стало простіше

Платники податку, які мають право на бюджетне відшкодування податку на додану вартість, подали відповідну заяву та відповідають визначеним критеріям, мають право на автоматичне бюджетне відшкодування податку. Цей вид відшкодування  запроваджується виключно для сумлінних платників податків.

Відшкодування ПДВ в автоматичному режимі здійснюється набагато швидше – виключно за результатами камеральної перевірки, яка проводиться протягом 20 календарних днів, наступних за граничним терміном отримання податкової декларації.

Починаючи з 1 січня 2014 року камеральна перевірка податкової звітності платників податку, які мають позитивну податкову історію, проводиться протягом п’яти календарних днів з дня подання податкової декларації.

Також швидше здійснюються і розрахунки з платниками податків. За відшкодованою сумою  строки скоротилися з 5 операційних днів  до трьох операційних  днів після закінчення проведеної камеральної перевірки.

Максимально можливий строк отримання автоматичного бюджетного  відшкодування у 2013 році становив 26 днів.  А з 1 січня 2014 року – 11 днів  з дня подання декларації (5календарних днів – камеральна перевірка, 3 дні для надсилання висновку Держказначейству та 3 дні для зарахування грошей  на рахунок) .

Платник ПДВ вважається таким, що має позитивну податкову історію, за умов:

відсутності рішення органу ДПС про анулювання реєстрації платника ПДВ;

своєчасного подання звітності з ПДВ;

відповідності критеріям автоматичного відшкодування ПДВ.

Позитивна податкова історія складається у тому випадку, коли протягом попередніх 36 послідовних місяців такі платники відповідають усім зазначеним критеріям.

Спрощення процедури відшкодування ПДВ сприяє  стимулюванню інвестиційного клімату, зростанню економіки та створенню рівних конкурентних умов.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.