wordpress themes.

Просмотры: 75

Отримані доходи від здійснення незалежної професійної діяльності підлягають декларуванню.

«В Україні триває «Деклараційна кампанія -2014». Річну податкову декларацію про отримані доходи  зобов’язані подати громадяни, зокрема ті, які протягом 2013 року здійснювали незалежну професійну діяльність, та не зареєструвалися, як суб’єкти підприємницької діяльності» – зазначила в.о.начальника Богодухівської ОДПІ Валентина Жилко.

Відповідно до Податкового кодексу незалежна професійна діяльність – це участь фізичної особи у науковій, літературній, артистичній, художній, освітній або викладацькій діяльності, діяльність лікарів, адвокатів, приватних нотаріусів, арбітражних керуючих, аудиторів, бухгалтерів, оцінщиків, інженерів чи архітекторів або осіб, зайнятих релігійною (місіонерською) діяльністю, іншою подібною діяльністю, за умови що така особа не є найманим працівником або підприємцем та використовує найману працю не більше як чотирьох фізичних осіб.

Отже, платники податку, які здійснювали незалежну професійну діяльність, та не зареєстровані, як суб’єкти підприємницької діяльності, зобов’язані задекларувати отримані доходи та подати до 1 травня 2014 року податкову Декларацію.

Нагадаємо, для зручності громадян працює сервіс Міндоходів, який дозволяє заповнити декларацію в електронному вигляді та надіслати її через мережу Інтернет. Електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення  надається безкоштовно.

Довідки за телефоном: 3-33-01.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.