wordpress themes.

Просмотры: 107

Основні процедури та строки реєстрації платників ПДВ збережені

В оновленому Положенні про реєстрацію платників податку на додану вартість збережені основні процедури та строки реєстрації платників ПДВ та впроваджені позитивні новації.  Так, відмінені свідоцтва про реєстрацію платників ПДВ та забезпечено право платників ПДВ отримати витяги із реєстру платників ПДВ в органах Міндоходів.

Якщо заявник – виробник сільськогосподарської продукції бажає обрати спеціальний режим оподаткування, наразі не потрібно подавати із заявою на реєстрацію витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Новостворені суб’єкти господарювання отримали можливість подавати заяви на добровільну реєстрацію платником ПДВ під час реєстрації бізнесу державному реєстратору, а діючі – можливість добровільної реєстрації платником ПДВ без наявності будь-яких обсягів оподатковуваних операцій із поданням заяви в електронному вигляді до органу Міндоходів.

Перевагами нової процедури реєстрації платником ПДВ з початку року вже скористалися 2 суб’єкти господарювання, які поповнили лави платників ПДВ .

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.