wordpress themes.

Просмотры: 67

Оперативники Міндоходів Харківщини забезпечили надходження до бюджету понад 14 млн. грн.

За підсумками 2013 року завдяки роботі оперативно-слідчих підрозділів ГУ Міндоходів у Харківській області до держбюджету надійшло понад 14 млн. грн. Це майже на 2 млн. грн. більше ніж у 2012 році.

За словами начальника оперативного управління ГУ Міндоходів у Харківській області полковника податкової міліції Олега Нарійчука, основними векторами діяльності оперативно-слідчих підрозділів є: виявлення правопорушень, пов’язаних із відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, боротьба з «конвертаційними центрами», протидія незаконному обігу підакцизних товарів.

Посадовець розповів, що у минулому році на Харківщині була припинена робота 4 «конвертаційних центрів». Загальна сума проконвертованих коштів через ці центри склала близько 265 млн. грн. Через їх роботу бюджет країни  втратив близько 40 млн. грн.

Не менше уваги приділяється й боротьбі з нелегальним виробництвом та розповсюдженням підакцизних товарів.

Олег Нарійчук зазначив, що протягом 2013 року оперативними співробітниками з незаконного обігу було вилучено товарів на 22,1 млн. грн. Серед них: спирту – на 881,2 тис. грн.; алкогольних напоїв – на 7,7 млн. грн.; тютюну – на 7,25 млн. грн; паливно-мастильних матеріалів – на 2,2 млн. грн.

Лише за рік оперативники викрили діяльність 25 підпільних цехів з незаконного виробництва товарів, з них більше половини – з незаконного виготовлення алкогольної продукції.

За словами керівника немало зловживань здійснюється й під час проведення державних закупівель.

В 2013 році у сфері державних закупівель на Харківщині виявлено та зареєстровано в ЄРДР 48 кримінальних правопорушень, загальна сума збитків за якими склала 11,2 млн. грн. Відшкодовано 4,5 млн. грн.

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.