wordpress themes.

Просмотры: 85

Оновлена звітність для рієлтерів

Фахівці Богодухівської ОДПІ звертають увагу суб’єктів господарювання, які провадять посередницьку діяльність, пов’язану з наданням послуг з оренди нерухомості (рієлтерів), що з 04.02.2014 року набула чинності нова форма інформації про укладені за їх посередництвом цивільно-правові договори (угоди) про оренду нерухомості, яку вони зобов’язані надавати до контролюючого органу.

Форма інформації затверджена наказом Міндоходів «Про затвердження форми Інформації суб’єктів господарювання, які провадять посередницьку діяльність, пов’язану з наданням послуг з оренди нерухомості (рієлтерів), про укладені за їх посередництвом цивільно-правові договори (угоди)» від 24.12.2013 р. №846.

Така інформація надсилається до органу доходів і зборів за місцем реєстрації в строки, передбачені для подання податкового розрахунку з ПДФО (пп. 170.1.6 ПКУ). Податкові агенти подають податковий розрахунок за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному кварталу. Тобто такий розрахунок подається протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (п.п.49.18.2 ПКУ).

За порушення порядку та/або строків подання зазначеної інформації рієлтер несе відповідальність, передбачену законом за порушення порядку та/або строків подання податкової звітності. Так, відповідно до п. 119.2 ст. 119 ПКУ неподання, подання з порушенням встановлених строків, подання не у повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 510 гривень.

Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке порушення, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020 гривень.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.