wordpress themes.

Просмотры: 110

Оновлена форма довідки про майновий стан і доходи

З 31.01.2014 року набула чинності нова форма довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи (про сплату податку на доходи фізичних осіб і про відсутність податкових зобов’язань по такому податку), яка видається фізособі-резиденту, що виїжджає за кордон на постійне місце проживання.  Нова форма довідки затверджена наказом Міндоходів від 11.12.2013 року № 795.

Відмінність від попередньої форми в тому, що в новій не потрібно вказувати інформацію про членів сім’ї, але  передбачено відображення сум сплаченого ПДФО і іноземних доходів.

Нагадаємо, що відповідно до п.179.3 ст.179 Податкового кодексу України платники податку – резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце мешкання, зобов’язані подати до органів доходів і зборів податкову декларацію не пізніше, ніж за 60 календарних днів до виїзду. Протягом 30 календарних днів після надходження декларації органи доходів і зборів зобов’язані перевірити певне податкове зобов’язання, сплату належної суми податку і видати довідку про подану декларацію про майновий стан і доходи (про сплату податку на доходи фізичних осіб і про відсутність податкових зобов’язань з такого податку).

Вказана довідка подається до органів митного контролю під час перетину митного кордону і є підставою для проведення митних процедур.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.