wordpress themes.

Просмотры: 106

Обмеження в сумі при отриманні податкової знижки

Податковим кодексом  встановлено, що до податкової знижки можна включити суму коштів, сплачених платником податку на користь закладів освіти для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення, який не одержує заробітної плати.

Така сума не може перевищувати розміру доходу, визначеного в абзаці першому пп. 169.4.1 Податкового кодексу, в розрахунку на кожну особу, яка навчається, за кожний повний або неповний місяць навчання протягом звітного податкового року.

З урахуванням того, що Законом України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» мінімальну заробітну плату з 1 січня 2013 року було встановлено в сумі 1147 грн. на місяць, то розмір доходу, визначеного в абзаці першому пп. 169.4.1 Податкового кодексу (1147х1,4 та округленого до найближчих 10 гривень), в 2013 році становив 1610 грн.

Наприклад, якщо платник податку, який у 2013 році сплачував за навчання двох своїх непрацюючих дітей, а податкова знижка, як відомо, розраховується виходячи з кількості осіб, за яких сплачується вартість навчання, то він має право на податкову знижку, якщо сплачена ним сума не перевищувала 3220 грн. на місяць (1610 грн. х 2) за наявності підтверджуючих документів.

Нагадуємо, що перелік витрат, що включаються до податкової знижки, визначено в пункті 166.3 статті 166 Податкового кодексу України.

�p ����J�OH�ний цифровий підпис, який безоплатно видається Акредитованим центром сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів (перелік всіх відділень АЦСК розміщено на веб-порталі   Міністерства доходів і зборів України);

 

– завантажити з сайту Акредитованого центру сертифікації ключів програмне забезпечення – „Програмний комплекс користувача ЦСК”. Встановити програмне забезпечення на персональному комп’ютері та виконати необхідні налаштування допоможе інструкція користувача.

– авторизуватися за допомогою особистого електронного ключа та розпочати роботу.

Щодо громадян, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2013 року, то вони, як й торік, можуть надати декларацію упродовж всього 2014 року.

 

Шановні громадяни! Не відкладайте свій візит до Центрів обслуговування платників на останній день! Декларування доходів та своєчасна сплата податків – це крок до цивілізованого суспільства!

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.