wordpress themes.

Просмотры: 108

Надміру витрачені кошти, отримані під звіт, повертаються особі, яка їх видала

Фахівці Богодухівської ОДПІ звертають увагу платників, що фізичній особі, яка отримала кошти на відрядження необхідно до закінчення п’ятого банківського дня після завершення відрядження подати в бухгалтерію звіт про використання виданих коштів. Це стосується і ситуації, коли фізична особа отримує кошти під звіт для виконання окремих цивільно-правових дій.

За наявності надміру витрачених коштів така сума повертається  платником податку в касу або зараховується на банківський рахунок особи, яка їх видала, до або під час подання зазначеного Звіту.

Звіт складається платником податку (підзвітною особою), яка отримала такі кошти на підприємствах всіх організаційно-правових форм або у самозайнятої особи.

Форму Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, та Порядок його складання затверджено наказом Міністерства доходів і зборів України від 24.12.2013 №845, зареєстрованим  у  Міністерстві  юстиції  України 20 січня

font-f� l:�<�{�sans-serif”;mso-fareast-font-family:”Times New Roman”; color:#333333;mso-ansi-language:RU;mso-fareast-language:RU’>Скористатися послугою можна за електронною адресою (http://zir.minrd.gov.ua) або через веб – портал Міндоходів (вкладинка «Інформаційно – довідковий ресурс»).

 

�ап��. ���<�{�ачається на дату переходу права власності на такі цінні папери до покупця, а витрати відносяться до звітного періоду, в якому визнано доходи від відчуження таких цінних паперів;

 

–         зменшення ставки податку на прибуток за операціями з цінними паперами;

–         відокремлення з обліку цінних паперів операцій з відчуження корпоративних прав в іншій, ніж цінні папери, формі;

–         доповнення переліку документів, що можуть підтверджувати доходи і витрати за операціями з цінними паперами, тощо.

Як зазначила начальник Богодухівської ОДПІ Тетяна Світлична: «Ми вдячні усім громадянам і представникам бізнесу, які сумлінно  сплачують податки і збори та розуміють, наскільки  принципово важливо забезпечення стабільного фінансування  місцевих громад, соціальної сфери, закладів освіти, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства».

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.