wordpress themes.

Просмотры: 150

Начальник ГУ Міндоходів у Харківській області Андрій Роздайбіда: працюємо стабільно на користь Держави та її громадян

Як зазначив під час брифінгу начальник ГУ Міндоходів у Харківській області Андрій Роздайбіда, діяльність територіальних органів відомства направлена на виконання в повній мірі своїх функцій та задач. Головні з котрих – адміністрування податків та надання сервісних функцій платникам.

«Забезпечення стабільних надходжень платежів до бюджетів завжди було і  залишатиметься пріоритетним завданням органів Міндоходів. Сумлінна сплата податків – це і є справжня соціальна відповідальність бізнесу. Бачимо, що бізнес це розуміє. Навіть в умовах політичної кризи у регіоні втримана стабільна динаміка платежів. Таким чином завдяки сумлінності платників та сталої роботи фахівців органів Міндоходів забезпечується стабільне фінансування місцевих громад, соціальних інститутів, закладів освіти, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства», – зазначив керівник головного управління.

За словами посадовця протягом січня поточного року  до місцевого бюджету  надійшло 333,1 млн. грн., що на 6,4 млн. грн. більше надходжень січня 2013 року.

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.