wordpress themes.

Просмотры: 136

На Харківському кордоні вилучено «бабусині» ікони

Дві ікони з ознаками старовини було виявлено в пункті пропуску «Гоптівка» Харківської митниці Міндоходів під час проведення митно-прикордонного контролю автомобіля ВАЗ 21074 та особистих речей громадян Російської Федерації. Росіяни поверталися з України додому.

При проведенні усного декларування 50-річний водій та його пасажирка заявили про відсутність у них предметів, які обмежені до переміщення через митний кордон України або підлягають обов’язковому декларуванню.

Однак, під час огляду багажного відділення автомобіля у сумці фахівці митниці знайшли ікони, які за своїми властивостями не можуть бути віднесені до особистих речей. Власник ікон заявив, що вони дістались йому у спадщину від бабусі, та навіть не намагався їх приховувати.

У Харківській митниці Міндоходів нагадують, що товари з ознаками старовини є обмеженими до переміщення через митний кордон України відповідно до наказу Міністерства культури № 258 від 22.04.02, та відповідно до Постанови КМУ № 431 від 21.05.12 підлягають обов’язковому декларуванню.

У відношенні власника ікон складено протокол про порушення митних правил за ст.472  Митного Кодексу України.

Як повідомив начальник Харківської митниці Міндоходів Олег Орлов, фахівцями митниці протягом 2013 року було задокументовано 973 факти порушень митних правил більш ніж на 70 млн. грн. За словами посадовця,  71% від загальної кількості порушених справ відкрито за фактами найбільш суспільно-небезпечних правопорушень (переміщення поза митним контролем, переміщення з приховуванням від митного контролю, недекларування).

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.