wordpress themes.

Просмотры: 91

На Харківщині відкрито більше 20 тисяч посилених сертифікатів електронних ключів

Саме таку кількість «електронних ключів» було видано в Акредитованому центрі та його філіалах за два перші місяці 2014 року. Всі ключі платники отримали безоплатно.

Зокрема, протягом лютого 2014 року у Харківській області послуги електронного цифрового підпису АЦСК ІДД Міндоходів отримали понад 5 тисяч юридичних та фізичних осіб. Порівняно з аналогічний періодом минулого року цей показник зріс приблизно у 2 рази. Тоді послугами ЕЦП скористались біля 2,8 тисяч платників податків.

Загалом, же з початку року електронні цифрові підписи в регіоні отримали майже 16 тисяч платників – як юридичних так й фізичних осіб.

Нагадаємо, що з 1 січня поточного року Акредитований центр сертифікації ключів перейшов на використання двох посилених сертифікатів відкритого ключа. Такий формат криптографічних повідомлень унеможливлює підробку та посилює захист інформації від сторонніх осіб.

Для зручності платників податків всі сертифікати, які були видані до 1 січня 2014 року, також використовуватимуться до закінчення терміну їх дії.

«На Харківщині цифровий підпис можна отримати безоплатно в 8 відокремлених пунктах відділу реєстрації користувачів АЦСК ІДД Міндоходів. Його наявність є запорукою доступу до сучасних електронних сервісів Міністерства, що значно заощаджують особистий час платників податків», – підкреслив начальник ГУ Міндоходів у Харківській області Андрій Роздайбіда.

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.