wordpress themes.

Просмотры: 112

На Харківщині офіційно працевлаштовані вже понад 700 громадян

В ГУ Міндоходів у Харківській області зазначають, що питання легалізації заробітної плати набуває особливої актуальності, адже від цього залежить як рівень соціального захисту людини, так і розвиток міста та області. Виплата заробітної плати  «у конвертах»  для держави – це недоотримання податків, а для працівника – низький рівень соціального пакету та пенсії в подальшому. Сьогодні вкрай важливо, щоб кожний працівник, який погоджується отримувати заробітну плату таким чином, розумів наслідки свого вчинку.

Тому одним із важливих напрямів діяльності територіальних органів Міндоходів у Харківській області є робота по легалізації робочих місць та  виявленню фактів отримання заробітної плати «в конвертах». Для цього фахівцями вживаються  як контрольно – перевірочні, так і не фіскальні заходи (зустрічі з працедавцями, які не виконують мінімальні гарантії по оплаті праці, засідання робочих груп тощо).

Так в результаті контрольно-перевірочної роботи з початку поточного року виявлено 709 громадян, що не були оформлені згідно вимог законодавства працедавцями  та отримували нелегальну заробітну плату (у  першому кварталі 2013 року – 116 громадян). В тому числі протягом березня 2014 року встановлено 260 фактів виплати громадянам заробітної плати  «в конвертах».

За підсумками вжитих заходів у 2014 році додатково до бюджету надійшло платежів на суму понад 189 тис.грн

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.