wordpress themes.

Просмотры: 72

На Харківщині активно проходить деклараційна кампания

Про це повідомили  в управлінні  доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління Міндоходів у Харківській області. Так з початку року про свої минулорічні доходи вже повідомили 4,2 тис. громадян області. Загальна сума задекларованих доходів склала  396,2 млн.грн.

Серед найактивніших декларантів: ті, хто протягом минулого року отримував спадщину – 875 декларацій на загальну суму більше 119,6 млн.грн. та  надавав нерухомість у, найм (піднайм) – 265 декларацій на загальну суму близько 5,5 млн. грн.

Також фахівці нагадали,  що громадяни які  сплачували  кошти протягом 2013 року за навчання, робили внески у недержавні пенсійні фонди, страхували себе або членів сім’ї, перераховували кошти у вигляді пожертвувань або благодійних внесків, всиновлювали дітей, погашали  іпотечний житловий кредит,  переобладнували  транспортні засоби на  використання у вигляді палива моторного сумішевого, біоетанолу, біодизелю, стиснутого або скрапленого газу, інших видів біопалива,  витрачали на оплату допоміжних репродуктивних технологій,  мають право подати декларацію на податкову знижку та отримати повернення частини сплаченого протягом минулого року до бюджету податку на доходи фізичних осіб.

На сьогодні, вже подано 744 декларації для отримання податкової знижки. Загальна сума, що підлягає поверненню із бюджету цим громадянам  складає 0,8 млн. гривень. До речі, скористатися правом для отримання податкової знижки можна упродовж всього року.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.