wordpress themes.

Просмотры: 55

На Харківщині 2066 громадян вже подали декларації про свої доходи

Загалом ними задекларовано близько 106,6 млн. грн. прибутків, отриманих у минулому році.

Серед «декларантів» 38 мільйонерів. Згідно із звітами, джерелами їх доходів є – інвестиційний прибуток, продаж нерухомості та інше.

Найактивніше про свої доходи звітують ті, хто протягом 2013 року отримували спадщину – 622 декларації,  здійснювали продаж  сільгосппродукції – 538 звітів, надавали в оренду нерухомість та земельні ділянки – 124 декларації.

Як зазначив начальник ГУ Міндоходів у Харківській області Андрій Роздайбіда, декларуючи свої доходи, громадянин не лише виконує конституційний обов’язок. Деклараційна кампанія передбачає можливість отримання платником податкової знижки – тобто повернення частини коштів за певними витратами.

Так до органів Міндоходів регіону вже звернулося 414 громадян, які подали документи з метою отримання права на податкову знижку.

В ГУ Міндоходів у Харківській області нагадують, що для отримання податкової знижки річну декларацію про майновий стан і доходи можна подавати протягом усього поточного року. Для усіх інших декларантів   термін  надання декларації – 1 травня.

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.