wordpress themes.

Просмотры: 158

Митні брокери, громадськість і влада: спільний пошук відповідей на важливі питання

Питання співпраці, удосконалення процесу проходження митного контролю та своєчасності наповнення бюджету обговорювалися під час зустрічі керівників Харківської митниці Міндоходів з митними брокерами та представниками суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності.

Особливістю заходу стало те, що для спілкування були також запрошені члени Громадської ради при ГУ Міндоходів у Харківській області. Кожен з них мав змогу виказати свою точку зору стосовно питань, що розглядались на зустрічі.

Виступаючи перед учасниками заходу, начальник митниці Олег Орлов зосередив увагу присутніх  на важливості забезпечення своєчасності надходжень до бюджетів всіх рівнів. Він зазначив, що у теперішній економічній ситуації необхідно підтримувати конструктивний діалог між владою та бізнесом й спільними зусиллями досягти прозорості у взаємовідносинах.

В свою чергу, учасники зустрічі запропонували створити ініціативні групи за участі представників громадськості та бізнесу по вдосконаленню митних процедур та громадського контролю.

І митні брокери, і представники інститутів громадського суспільства активно обговорили створення «Митниці майбутнього» та подальші напрями формування митної політики.

Окрім зазначених питань, на зустрічі підіймалася тема корупції. Саме корупція розглядається як одна з головних перешкод для інвестування в Україну. У зв’язку з цим, начальник Харківської митниці Міндоходів закликав присутніх до спільної роботи з упередженню цього негативного явища.

В ході зустрічі також було задано ряд питань відносно митних процедур, на які представники митниці надавали вичерпні відповіді.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.