wordpress themes.

Просмотры: 75

Міністерство доходів і зборів завжди відкрите для представників бізнесу

У регіональному управлінні Міндоходів Харківщини відбулася зустріч начальника ГУ Міндоходів у Харківській області Андрія Роздайбіди з представниками бізнесу.

У спілкуванні взяли участь члени Громадської ради при ГУ Міндоходів у Харківській області, представники бізнесу та громадських організацій міста та області. Загалом, обговорити проблемні питання зібралося близько 130 осіб.

Під час вступного слова начальник ГУ Міндоходів у Харківській області Андрій Роздайбіда підкреслив, що суб’єкти господарювання – співавтори новацій Міністерства.

Удосконалення процесу адміністрування податків і зборів, оптимізація податкового законодавства, спрощення податкових та митних процедур, розробка електронних сервісів, створення центрів обслуговування – це неповний перелік нововведень, запроваджених в життя з ініціативи Міністерства та громадськості.

«Всі ці перетворення були б неможливі без вас – представників громадських організацій та бізнесу. Завдяки нашому діалогу, визначаються невідкладні завдання, а їх рішення – сприяє створенню комфортного бізнес – клімату в країні», – зазначив Андрій Роздайбіда.

Окрім керівника відомства на запитання учасників заходу відповідали: начальник Харківської митниці Міндоходів Олег Орлов, перший заступник начальника ГУ Ольга Бірсан, заступник начальника ГУ Міндоходів у Харківській області – начальник слідчого управління фінансових розслідувань Андрій Грошевий, заступники начальника ГУ Світлана Пажина та Володимир Кизима.

Традиційно, подібні заходи, кажуть у Головному управлінні, допомагають виявляти усілякі проблеми ще на етапі їх зародження та оперативно їх вирішувати. Ця зустріч не стала винятком.

Хоча в податковій і митній сферах залишається ще чимало проблемних питань, які хвилюють бізнес, але, каже Андрій Роздайбіда, відомство працює над їх подоланням у тісній співпраці з громадськістю.

Під час дискусії були запропоновані шляхи удосконалення  процесу адміністрування податків та зборів, зміни у оформленні митних документів, новації у покращенні «електронних сервісів». Керівництвом ГУ Міндоходів було прийнято рішення щодо узагальнення пропозицій та направлення їх до Міністерства доходів і зборів України.

«Міністерство доходів і зборів було і залишається поза політикою. Ми працюємо, і надалі будемо працювати в штатному режимі», – зазначив Андрій Роздайбіда.

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.