wordpress themes.

Просмотры: 98

Мінімальна заробітна плата – державна соціальна гарантія.

Легалізації заробітної плати була присвячена чергова зустріч в.о.начальника Богодухівської ОДПІ Валентини Жилко з представниками бізнес-спільноти.

Валентина Жилко звернула увагу присутніх на те, що в разі нарахування заробітної плати, з якої сплачені соціальні внески, менше за мінімальний рівень – до страхового стажу зараховується неповний місяць пропорційно виплаченій заробітній платі. Якщо роботодавець не сплачує внески на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за своїх найманих працівників (однією з причин може бути виплата заробітної плати „в конверті” ), то періоди, за які не сплачені внески, „випадають” зі страхового стажу громадянина та не включаються в заробіток для розрахунку розміру пенсії.

Дуже важливо, щоб громадяни усвідомили, що їх згода отримувати зарплату „в конвертах” позбавляє їх соціального захисту. Адже пенсію вони матимуть тільки з офіційно нарахованої заробітної плати.

Законом України “Про державний бюджет України на 2014 рік” встановлено мінімальну заробітну плату починаючи з 1 січня 2014 року в розмірі 1218 гривень, з 1 липня – 1250 грн, з 1 жовтня – 1301 грн.

Як зазначила Валентина Євгеніївна, виплата заробітної плати у „конвертах” – тягар сучасності, який несе за собою багато негараздів як країні так і кожному з нас. Нелегальна заробітна плата послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів. Тому, легалізація заробітної плати – прихованої зайнятості, на сьогодні, є одним з найпріоритетніших напрямків роботи органів державної влади.Також підчас проведення зустрічі розглядались питання електронних сервісів, концепції та кампанії декларування, та новації закондавства.

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.