wordpress themes.

Просмотры: 74

Міндоходів затверджено розрахунок збору з транспортних засобів

Міністерством доходів України наказом від 05.12.2013 р. №767 затверджено форму Розрахунку суми збору за першу реєстрацію транспортних засобів.

Форма розрахунку майже не відрізняється від попередньої, затвердженої Міністерством фінансів України. Найістотнішою зміною є доповнення розрахунку табличкою для пояснення платника податку згідно з пунктом 46.4 Податкового кодексу (далі – ПКУ), якщо він вважає, що форма податкової декларації збільшує або зменшує його податкові зобов’язання всупереч нормам ПКУ.

Нагадаємо, що юридичні особи в десятиденний термін після першої реєстрації в Україні транспортних засобів подають до відповідного контролюючого органу за місцем свого знаходження та за місцем реєстрації транспортного засобу розрахунок суми збору за такі транспортні засоби. До розрахунку обов’язково додаються копії реєстраційних документів, завірених відповідним уповноваженим державним органом, що проводив реєстрацію.

Крім того, наказом Міндоходів від 05.12.2013 р. №768 затверджено форми повідомлень про зареєстровані та зняті з реєстрації транспортні засоби, які органи ДАІ повинні подавати органам Міндоходів відповідно до пункту 239.5 ПКУ.

Зазначені форми розрахунку та повідомлень набудуть чинності з дня їх офіційного опублікування.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.