wordpress themes.

Просмотры: 76

Міндоходів ініціює створення Національного університету Міністерства доходів і зборів України

Така пропозиція  Міністра доходів і зборів Олександра Клименка підтримана сьогодні на засіданні Уряду.

Національний університет Міністерства доходів і зборів буде створено шляхом об’єднання Національного університету державної податкової служби України та Державного науково-дослідного інституту митної справи.

Крім того, за ініціативою Міндоходів до складу новоствореного університету увійдуть Науково-дослідний інститут фінансового права та Київський фінансово-економічний коледж. Вони функціонуватимуть як відокремлені структурні підрозділи.

За словами Міністра, таке об`єднання учбових закладів сприятиме збереженню цілісної системи кадрового забезпечення Міндоходів з урахуванням специфіки підготовки кадрів, зокрема слідчих, оперативних підрозділів, підрозділів протидії контрабанді, митним та податковим правопорушенням.

 

До того ж концентрація досвіду та знань провідних фахівців Міністерства забезпечить ефективне наукове супроводження практичної діяльності.

 

з�H� ���H ��I б до бюджету є спадкоємці, які отримали спадщину. Спадкоємці-нерезиденти зобов’язані сплатити податок до нотаріального оформлення об’єктів спадщини.

 

Особи, які у 2013 році отримали спадщину, зобов’язані до 1 травня 2014 року подати Декларацію до податкового органу за своїм місцем реєстрації та сплатити податок до 1 серпня 2014 року. Форма Декларації затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 11.12.2013 р. №793.

Не зобов’язані подавати Декларацію спадкоємці-нерезиденти та спадкоємці-резиденти, які сплатили податок до нотаріального оформлення спадщини, та спадкоємці, в яких такі доходи оподатковуються за нульовою ставкою.

Кошти, майно, подаровані фізичній особі, оподатковуються аналогічно доходам отриманим від спадщини.

Порядок оподаткування доходів, отриманих у спадщину чи дарунок, викладений в статті 174 Податкового кодексу України.

З початку 2014 року вже 23 громадян задекларували свої доходи у вигляді отриманої спадщини чи подарунка.

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.