wordpress themes.

Просмотры: 65

Маєте в сім’ї декілька студентів податкова знижка надається на кожну дитину.

«Якщо в сім’ї двоє і більше  дітей є студентами, то податкову знижку можна отримати з розрахунку на кожну особу, яка вчиться за повний або неповний місяць навчання протягом звітного податкового року», – поінформувала начальник управлвння доходів і зборів з фізичних осіб Тетяна Ладуренко.

При цьому загальна сума витрат на навчання, яка включається в податкову знижку, не може перевищувати суму річної заробітної плати, зменшеної на суму єдиного соціального внеску і податкової соціальної пільги при її наявності.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку – резидента у зв’язку з придбанням послуг протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного податком доходу, отриманого за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом.

Для використання права на податкову знижку за 2013 рік декларація про доходи подається до кінця 2014 року, для отримання податкової знижки десять громадян подали декларації.

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.