wordpress themes.

Просмотры: 126

Майже на 40% скоротилась кількість податкових перевірок

За  підрахунками  фахівців ГУ Міндоходів у Харківській області, за минулий рік підрозділами податкового та митного аудиту проведено 1586документальних перевірок, із яких 396 планових і 1190позапланових.

За результатами контрольно-перевірочних заходів, до бюджету надійшло більше 173 млн. гривень. Приріст надходжень порівняно з 2012 роком склав103,9%.

Крім того, за результатами перевірок було зменшено від’ємне значення об’єкта оподаткування податком на прибуток на 87,4 млн.грн. та залишок від’ємного значення, який після бюджетного відшкодування включається до складу податкового кредиту наступного податкового періоду декларації з ПДВ, на 17,7 млн.грн.

Як зазначає начальник ГУ Міндоходів у Харківській області Андрій Роздайбіда, основними складовими якісного податкового аудиту є, насамперед, кропітка аналітична робота, спрямована на визначення ймовірних податкових порушень, відбір до перевірки тільки тих платників, що мають найбільшу кількість податкових ризиків з вагомою фінансовою значимістю й, звичайно ж, якісне документування встановлених порушень.

«Це необхідна умова для безперешкодної реалізації результатів перевірки, без оскаржень в адміністративному й судовому порядку», – підкреслив посадовець.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.