wordpress themes.

Просмотры: 87

Ліки продаватимуться за новою ставкою незалежно від дати придбання їх аптеками

З  1 квітня 2014 року  набули чинності  зміни до Податкового кодексу України, в результаті чого скасовується режим звільнення від оподаткування операцій з постачання лікарських засобів, дозволених для виробництва і застосування в Україні та внесених до Державного реєстру лікарських засобів, а також виробів медичного призначення за переліком затвердженим Кабінетом Міністрів України.  На дані товари запроваджується оподаткування за ставкою 7 %. За словами начальника Богодухівської ОДПІ Тетяни Світличної, нова ставка податку є лише додатковою, а основною залишається – 20 %.

Лікарські засоби та вироби медичного призначення придбані до 01.04.2014р. реалізовуватимуться із застосуванням нової ставки податку, не залежно від того, що їх придбання здійснювалось в умовах дії пільгового режиму оподаткування. ПДВ додається до ціни лікарського засобу  чи медичного виробу.

Суми податку на додану вартість, сплачені платниками, що здійснюють постачання лікарських засобів та виробів медичного призначення, при придбанні товарів та послуг із застосуванням ставки податку 7%, так і ставки податку 20%, включаються до складу податкового кредиту в загальному порядку. Податкові накладні, складені на операції з постачання лікарських засобів та виробів медичного призначення, які оподатковуються за ставкою 7%, відображаються у розділі І Реєстру виданих та отриманих податкових накладних.

Очільник Тетяна Світлична наголошує, що реалізація лікарських засобів може здійснюватись лише за наявності ліцензії, отриманої суб’єктом господарювання відповідно до законодавства України.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.