wordpress themes.

Просмотры: 114

Ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами можна отримати у Центрах обслуговування платників

Підприємці Богодухівської ОДПІ, що бажають отримати ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, подають заяву до Центру обслуговування платників податків за місцем проведення торговельної діяльності або до Головного управління Міндоходів в Харківській області.

Для отримання ліцензії до заяви додається довідка про реєстрацію електронних контрольно-касових апаратів (книг обліку розрахункових операцій), що знаходяться у місці торгівлі, та необхідно вказати вид господарської діяльності, як то імпорт, експорт, оптова, роздрібна торгівля алкогольними напоями або тютюновими виробами, на провадження якого є намір одержати ліцензію.

Також у заяві додатково зазначають перелік електронних контрольно-касових апаратів (книг обліку розрахункових операцій), які знаходяться у місці торгівлі, та його адреса.

У додатку, крім переліку електронних контрольно-касових апаратів, необхідно вказати інформацію про них: модель, модифікація, заводський номер, виробник, дата виготовлення, та реєстраційні номери книг обліку розрахункових операцій, які знаходяться у місці торгівлі.

Ліцензія або рішення про відмову в її видачі видається заявнику не пізніше 10 календарних днів з дня одержання документів. Якщо вам відмовлено у видачі ліцензії, то повинна бути вказана підстава для цього.

«Підготовлені до видачі ліцензії видаються заявникові при пред’явленні ним документа, що посвідчує особу (для фізичних осіб), або уповноваженому на те представнику заявника за довіреністю»,- зазначила заступник начальника Богодухівської ОДПІ Валентина Жилко.

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.