wordpress themes.

Просмотры: 69

Легалізація заробітної плати

На сьогоднішній день актуальною темою є боротьба з виплатою заробітної плати у „конвертах”, реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.

Нещодавно в Богодухівській ОДПі за участі в.о. начальника Наталії Костенко пройшла зустріч з представниками бізнес-спільноти,  основна тема якої  була: «Легалізація трудових відносин, зарплата «в конвертах».

«Сьогодні по всій країні триває боротьба з виплатою зарплати «в конвертах», тому легалізація заробітної плати є надзвичайно важливою проблемою» – зазначила Наталія Юріївна.

Фахівці інспекції продовжують роботу по легалізації заробітної плати, приділяючи особливу увагу виявленню схем та механізмів її невиплати, погашенню заборгованості та перерахуванню податку з доходів фізичних осіб в бюджет, оформленню найманих працівників відповідно до чинного законодавства. Постійно звертається увага керівників підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців на обов`язкове оформлення трудових відносин із найманими працівниками, на  недопущення виплати заробітної плати у розмірі, меншому за встановлений законодавством рівень.

Кожен найманий працівник має право вимагати від роботодавця виплати гідної та легальної заробітної плати. Кожна гривня податку із заробітної плати, що надійде до бюджету, впливає на забезпечення пенсії у майбутньому, зазначила очільник податкової.

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.