wordpress themes.

Просмотры: 84

Легалізація заробітної плати – одне з пріоритетних завдань Міндоходів

Конституція України гарантує кожному громадянину право на належні, безпечні й здорові умови праці. У цьому напрямі формується соціальна політика держави. Органи доходів і зборів докладають максимум зусиль для забезпечення конституційних прав громадян.

«На жаль, на сьогоднішній день зарплата «у конвертах» – негативне явище в українському суспільстві», – зазначила в ході проведення брифінгу очільник Богодухівської ОДПІ Наталія Костенко.

«Працівники, які отримують таку заробітну плату, як свідчать практика, зазвичай стикаються з наступними проблемами:

–    відмова у виплаті належної заробітної плати через виникнення конфлікту з роботодавцем;

–    відмова в оплаті щорічної відпустки або компенсації за неї;

–    неможливість отримання повної або часткової компенсації за лікарняним листком;

–    втрата права на соціальне забезпечення в разі безробіття, народження дитини тощо;

–    позбавлення соціального захисту.

Фахівці Богодухівської ОДПІ постійно проводять роботу з метою упередження та викриття незаконних операцій ухилення від сплати податків, а також у напрямку ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати та недопущення виплати у розмірах, менших за законодавчо встановлений рівень», – підкреслила Наталія Юріївна.

На закінчення заходу посадовець звернулася до роботодавців: «Не залишайте людей, які працюють поруч з вами кожен день без соціальних гарантій! Пам’ятайте, що від розміру та своєчасності виплати заробітної плати залежить не тільки стабільність надходжень до місцевих бюджетів, а й підвищення добробуту кожного громадянина країни».

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.