wordpress themes.

Просмотры: 99

Комфортно звітувати через Інтернет

Як зазначила в.о.начальника Богодухівської ОДПІ Валентина Жилко: «Подання податкової звітності в електронному вигляді, має багато переваг  як для платників податків, так і для органів Міндоходів. Платники податків отримують економію робочого часу, а також власних коштів на придбання бланків звітних документів; звітність, надіслана до органу Міндоходів електронною поштою через мережу Інтернет із застосуванням посилених сертифікатів ключів електронного цифрового підпису, не потребує дублювання на паперових носіях, а також їх зберігання; уникнення витрачання часу у чергах до інспектора або „вікна” прийому звітності. Наразі 67% платників звітує через інтернет.»

Для звітування в електронній формі необхідно мати електронний цифровий підпис. Цифровий підпис є своєрідним захистом звітності, що надсилається “електронкою”. Однак  сфера застосування підпису не обмежується лише звітуванням. Платники податків також можуть укладати з іншими суб’єктами господарювання договори в електронній формі.

Що треба зробити платнику, щоб звітувати до податкової інспекції по Інтернету?

Перш за все, потрібно звернутися до відділу реєстрації користувачів АЦСК ІДД Міндоходів України для отримання безкоштовних послуг електронного   цифрового підпису.

– отримати на сайтах Міндоходів України (www.minrd.gov.ua) та АЦСК ІДД Міндоходів (acskidd.gov.ua)  або в податковій інспекції безкоштовне програмне забезпечення формування і подання податкової звітності та реєстрів податкових накладних в електронному вигляді ;

– для подання звітності в електронному вигляді Ви  можете також скористатися сервісом «Електронний кабінет платника податків» (вхід в сервіс можливий через сайти Міндоходів України та АЦСК ІДД Міндоходів України або за адресою kpp.minrd.gov.ua);

– надіслати Договір про визнання електронних документів між платником податків та податковою інспекцією до Міндоходів України. Після отримання квитанції про підписання договору податковою інспекцією Ви можете надсилати звітність засобами e-mail.

Необхідну інформацію та  безкоштовне програмне забезпечення Ви можете отримати  за адресою: Богодухів, вул.. Міліцейська, 2-а, тел.  3-01-08.

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.