wordpress themes.

Просмотры: 87

Ким складаються податкові накладні

«Податкову накладну складає особа, яка зареєстрована як платник податку у контролюючому органі та якій присвоєно індивідуальний податковий номер платника ПДВ.», – зазначила начальник управління оподаткування та контролю окремих об’єків і операцій Богодухівської ОДПІ Наталія Кучеренко.

Якщо не зареєстровані платниками ПДВ філії та інші структурні підрозділи платника податку самостійно здійснюють постачання товарів та проводять розрахунки з постачальниками, то зареєстрований платник податку, до складу якого входять такі структурні підрозділи, може делегувати філії або структурному підрозділу право складання податкових накладних.

Під час виконання договорів про спільну діяльність податкова накладна складається особою, яка веде облік результатів такої діяльності.

При здійсненні господарських операцій, пов’язаних з використанням майна, отриманого в управління за договорами про управління майном, податкова накладна складається особою – управителем майна, яка веде окремий облік з ПДВ таких господарських операцій та відповідальна за утримання і внесення податку до бюджету.

У разі надання нерезидентом послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, податкова накладна складається зареєстрованим на території України платником податку – покупцем (отримувачем).

Крім цього,  з 1 березня 2014 року податкову накладну потрібно складати за новою формою, яка затверджена наказом Міндоходів від 14.01.2014 N 10 “Про затвердження Форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної”.

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.