wordpress themes.

Просмотры: 79

Ігор Білоус: Незважаючи на кризову ситуацію, в березні до загального фонду державного бюджету зібрано 17,4 млрд. гривень

За оперативними даними, Міндоходів у березні 2014 року зібрало до загального фонду державного бюджету 17,4 млрд. грн. – це на рівні 2013 року, незважаючи на кризову ситуацію в країні. Про це заявив Перший заступник Міністра доходів і зборів України Ігор Білоус під час 10-ї Щорічної Інвестиційної конференції.

За його словами, на 14 березня ризик виконання планових призначень був на рівні 9 млрд. грн., проте за рахунок проведених стабілізаційних заходів відставання скоротилось удвічі.

„Ми виконали першочергове завдання, поставлене Урядом – надходження до бюджету стабілізовано. Загальний фонд державного бюджету отримав 17,4 млрд. грн., що є на рівні минулорічних показників. І це – незважаючи на значно складніші економічні умови порівняно з минулим, 2013 роком – політичну нестабільність та військову інтервенцію в Криму. В майбутньому ми плануємо не зменшувати темпи, а досягти показників, затверджених законом про бюджет. Це наша стратегічна ціль на сьогодні”, – наголосив Ігор Білоус.

Як вже повідомлялося, Міндоходів оголосило тотальну боротьбу з розкраданням ПДВ, нелегальним обігом підакцизних товарів, кримінальними схемами та конвертаційними майданчиками, які використовувались для виведення коштів з бюджету. Виведені кошти з тіньового сектору економіки стали додатковим резервом надходжень до бюджету.

Крім того, за результатами декларування лютого, було визначено оперативний перелік ризикових платників. Саме з цими підприємствами працюватимуть фахівці Міністерства для уточнення розрахунків податкових зобов’язань з ПДВ та запобіганню ухиленню від оподаткування.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.