wordpress themes.

Просмотры: 159

ГУ Міндоходів у Харківській області: про боротьбу з підпільними казино

Співробітники оперативного управління ГУ Міндоходів у Харківській області викрили групу осіб, які під виглядом розповсюдження лотереї фактично організували зали з надання послуг ігорного бізнесу.

Так, у залах встановлювались апарати, які з метою прикриття фактичної діяльності були модернізовані таким чином, що нібито задіяні у розіграші різноманітних лотерей. Фактично ж вказана техніка особливо не відрізняється від тих ігрових автоматів, що використовуються у ігровій сфері. Однак процес ігри на вказаній техніці розпочинається після придбання клієнтом лотерейної картки, на яку зараховується ставка та виграш, або використання вказаної картки з метою розблокування купюроприймача, та отримання можливості безпосередньо робити ставки через нього.

Вказана інформація внесена до єдиного реєстру досудових розслідувань співробітниками МВС у Харківській області, за ознаками злочину передбаченого ст. 203-2 КК України. Триває досудове розслідування.

Лише за 2013 рік у Харківській області оперативники виявили 16 фактів ведення ігорного бізнесу. У результаті проведених заходів вилучено 247 одиниць грального обладнання на загальну суму близько 730 тис. грн.

«У минулому році Харківським окружним адміністративним судом та Харківським апеляційним адміністративним судом було задоволено 5 адміністративних позовів ГУ Міндоходів у Харківській області, на загальну суму штрафних санкцій близько 44 млн. грн., – підкреслює начальник оперативного управління ГУ Міндоходів у Харківській області Олег Нарійчук.

angua 2 U>t�� � забезпечення ритмічних та стабільних надходжень до бюджетів усіх рівнів. Про це заявив під час апаратної наради Перший заступник Міністра доходів і зборів України Ігор Білоус.

 

Для контролю за станом виконання бюджетних призначень територіальними органами у Міністерстві створено робочу групу. Її фахівці аналізуватимуть економічні можливості кожного регіону та вживатимуть оперативних заходів для забезпечення сплати наявних резервів до бюджетів усіх рівнів.

Одним із таких заходів є ліквідація шахрайських схем з мінімізації податкових зобов’язань та незаконного відшкодування ПДВ.

«Ми повинні взяти під особливий контроль відшкодування податку на додану вартість та припинити розкрадання коштів з бюджету. Підприємства, які використовують у своїй роботі злочинні схеми та користуються послугами махінаторів, не повинні отримувати відшкодування ПДВ», – підкреслив Ігор Білоус.

Крім того, потрібно припинити практику використання легальними підприємствами «податкових ям» та посилити боротьбу з нелегальним переміщенням через митний кордон України товарів.

«Повинні бути задіяні усі резерви для забезпечення стабільних надходжень за рахунок руйнування схем ухилення від оподаткування та існування конвертаційних центрів. Усі виведені «з тіні» кошти необхідно залучити в економіку», – наголосив керівник Міндоходів.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.