wordpress themes.

Просмотры: 105

Громадянам – про податок на нерухомість

«З 1 січня цього року вступив у дію новий порядок оподаткування нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки. Згідно з цим порядком житлова нерухомість, що перебуває у власності громадян, оподатковуватиметься відповідно до ставок податку, встановлених сільською, селищною або міською радою» – зазначила заступник начальника Богодухівської ОДПІ Валентина Жилко.

Податок на нерухомість буде нараховуватись на ту житлову площу, яка перевищує наступні показники. Для квартир, незалежно від їх кількості, – на площу більше 120 квадратних метрів, для житлових будинків, незалежно від їх кількості, – на площу більше 250 квадратних метрів та для різних видів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, – на площу більше 370 квадратних метрів.

Водночас нагадаємо, що пільги зі сплати податку на нерухоме майно не надаються на об’єкти оподаткування, які використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, використовуються у підприємницькій діяльності).

Податкове повідомлення-рішення про сплату податку буде надіслано платнику органами доходів і зборів до 1 липня поточного року. Сплатити податок слід протягом 60 днів з дня вручення такого повідомлення.

 

& ;a�<�{�white’>Роботи, що відповідають загальній тематиці конкурсу, приймаються до 1 квітня 2014 року. Лауреати та переможці конкурсу будуть нагороджені відповідними дипломами та подарунками.

 

Більш детальну інформацію щодо умов проведення конкурсу можна отримати, звернувшись до Богодухівської ОДПІ (телефон 05758-3-33-17).

xx� in�<�{�y;line-height:normal;background:white’>Затверджено 14 Додатків до Положення, серед яких нові:

 

1) Запит про отримання витягу з реєстру платників ПДВ – Форма №1-ЗВР (додаток 11) та сам Витяг з реєстру платників ПДВ – Форма №2-ВР (додаток 12), які оформляються в паперовому вигляді. Зазначений витяг з Реєстру надається платнику податкубезоплатно протягом двох робочих днів, що настають за днем отримання такого запиту.

2) Запит про отримання довідки з реєстру платників ПДВ – Форма №1-ЗДР (додаток 13) та довідка з реєстру платників ПДВ (форма № 2 -ДР), які надаються в електронній формі. Зазначена Довідка з Реєстру надається платнику податку безоплатно протягом п’яти робочих днів, що настають за днем отримання такого запиту.

3) Журнал анулювання реєстрації платників ПДВ – Форма №3-РЖ(додаток 4), до якого вносяться дані про розгляд заяви та анулювання реєстрації платника ПДВ.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.