wordpress themes.

Просмотры: 107

“Електронним кабінетом” успішно користуються платники

– Новий сервіс є ще одним кроком на шляху масштабного впровадження онлайнових відносин платника з працівниками органів доходів і зборів. Сервіс зорієнтовано на зручність та допомогу платнику податків у формуванні його податкових звітів і своєчасній сплаті коштів до бюджету. І в перевагах онлайн –сервісу переконалися платники податків,-зазначила  застунпник начальника Богодухівської ОДПІ Валентина жилко.

Так, в “електронному кабінеті” платник може підготувати, заповнити і надіслати звітність в електронному вигляді та відразу ж отримати квитанцію про її прийняття (або неприйняття). Для зручності податкова звітність подається одним пакетом, тобто декларація з усіма податками. На кожен прийнятий пакет видається одна квитанція про прийняття декларації.

Крім того, можливості сервісу дають змогу платникам переглядати свої дані про стан розрахунків з бюджетом на конкретну дату та прогноз щодо платежів до кінця поточного року. Про граничні терміни подання документів і сплати податків нагадає “Календар платника” в якому автоматично кольором позначаються подані документи й терміни подання яких наближаються.

З часом можливості “електронного кабінету” платника податків будуть розширюватися. З’явиться можливість переглядати документи, видані органами Міндоходів, формувати та заповнювати платіжні документи щодо сплати податків, розраховувати пеню, подавати заяви на реєстрацію платником окремих податків, отримувати консультаційні послуги тощо.

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.