wordpress themes.

Просмотры: 72

Двері ЦОПу завжди відкриті для платників податків

Задля сприяння діалогу між платниками податків та працівниками Богодухівської ОДПІ успішно функціонують Центри обслуговування платників, у яких можна отримати кваліфіковані адміністративні, інформаційні та консультативні послуги.

Так, з початку 2014 року до Центрів звернулося більше 15 тисяч громадян. При чому, найбільша кількість відвідувачів спостерігалася саме протягом січня та першої декади лютого.

– Практика показала, що найчастіше допомога міндоходівців була необхідна під час видачі реєстраційного номеру облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер) – 647, довідок – 262. Загалом працівники Центру надали понад 1 тисячі адміністративних послуг, – проінформувала заступник начальника Богодухівської ОДПІ Валентина Жилко.

З метою інформування громадськості фахівцями податкової інспекції надавалися консультації з питань митного та податкового законодавства. Більше того, було прийнято понад 5 тисяч звітів і 2 тисяч вхідної кореспонденції.

Фахівці Богодухівської ОДПІ намагаються робити все можливе для комфорту своїх платників. Забезпечено доступ до мережі Інтернет та обладнані місця для заповнення звітності.

Тож запрошуємо Вас, шановні платники скористатися послугами Центрів обслуговування платників.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.