wordpress themes.

Просмотры: 102

Доходи з-за кордону – в русло закону

«В умовах сьогодення чимало сумчан працюють за кордоном і отримують доходи. Нормою Податкового кодексу України передбачено, що ця категорія громадян повинна до 1 травня 2014 року подати річну податкову декларацію до органу Міндоходів за місцем реєстрації та до 1 серпня 2014 року сплатити податок на доходи фізичних осіб із суми задекларованих доходів.» – довела до відома громадян начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб Тетяна Ладуренко.

У випадку, коли  громадянин України легально працює за кордоном і перераховує гроші своїм родичам, то їх одержувачі, мають задекларувати отриманий  іноземний дохід і сплатити податок.

Із зарплати легально працюючого за кордоном громадянина України сплачується податок за правилами країни отримання доходу. За підсумками року такий громадянин зобов’язаний подати річну податкову декларацію про одержані доходи і сплатити податок.

Корисна інформація. У випадку, коли між Україною і країною отримання доходу підписано Конвенцію про уникнення подвійного оподаткування, і у фізичної особи є довідка про сплату податку за кордоном, то сума річного податкового зобов’язання зменшується на суму податку, сплаченого за кордоном.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.