wordpress themes.

Просмотры: 119

Дохід у вигляді процентів на поточний або депозитний банківський рахунок в декларації не відображається

Відповідно до ст.164 Податкового кодексу України до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається дохід у вигляді процентів на поточний або депозитний (вкладний) банківський рахунок.

Виключення становлять доходи, отримані платником у вигляді процентів, які нараховані на цінні папери, емітовані Міністерством фінансів України, та на боргові зобов’язання Національного банку України. А також доходи у вигляді процентів на поточні банківські рахунки, за якими на користь фізичних осіб здійснюються виключно виплати заробітної плати, стипендій, пенсій, соціальної допомоги та інших передбачених законом соціальних виплат.

При цьому, за словами фахівців, ці норми та абзаци другий-четвертий п.167.2 ст.167 Податкового кодексу щодо  оподаткування процентів набирають чинність з 1 січня 2015 року.

Тож фізичні особи при заповненні податкової декларації про майновий стан і доходи мають право не відображати доходи у вигляді процентів на поточний або депозитний (вкладний) банківський рахунок.

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.