wordpress themes.

Просмотры: 98

Доопрацьовано спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності.

Міністерством доходів і зборів України впроваджено в дослідну експлуатацію доопрацьоване програмне забезпечення «Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до “Єдиного вікна подання електронної звітності». Використання цього програмного забезпечення надасть можливість  формувати звітність до Пенсійного Фонду України, Державної служби статистики України та безпосередньо до Міністерства доходів і зборів України, а також накладати електронний цифровий підпис та шифрувати електронні документи.

Програмне забезпечення розміщене за адресою: Головна> Електронна звітність> Платникам податків про електронну звітність> Програмне забезпечення> Дослідна експлуатація.«Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до “Єдиного вікна подання електронної звітності».

Довідома: Програмне забезпечення доопрацьовано на виконання  розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.10.2013 №809-р “Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції створення та функціонування автоматизованої системи “Єдине вікно подання електронної звітності”

Телефон для довідок: 3-01-08.

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.