wordpress themes.

Просмотры: 121

До завершення деклараційної кампанії залишився місяць

З початку року громадяни Харківщини надали до органів доходів і зборів 11 199 декларацій про майновий стан і доходи. Сума задекларованих доходів склала 622,1 млн. грн.

При цьому, 38 громадян задекларували дохід у сумі понад 1 млн.грн. Вони мають сплатити до бюджету 1,7 млн. грн.

Такі цифри озвучили в ГУ мін доходів у Харківській області.

У відомстві нагадують, що декларація надається до Центрів обслуговування платників за місцем реєстрації громадянина. В усіх ЦОПах Харківщини створено комфортні умови для громадян, які декларують свої доходи.

Бланк декларації можна безоплатно отримати в ЦОП або роздрукувати з  веб-порталу   Міністерства доходів і зборів України: www.minrd.gov.ua

Для покращання рівня обслуговування платників уже другий рік поспіль працює   сервіс «Декларування он-лайн» за допомогою якого громадяни можуть заповнювати та надавати декларацію про майновий стан та доходи через Інтернет.

Для подання податкових декларацій в електронній формі у режимі реального часу   необхідно:

– отримати електронний цифровий підпис, який безоплатно видається Акредитованим центром сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів (перелік всіх відділень АЦСК розміщено на веб-порталі   Міністерства доходів і зборів України);

– завантажити з сайту Акредитованого центру сертифікації ключів програмне забезпечення – „Програмний комплекс користувача ЦСК”. Встановити програмне забезпечення на персональному комп’ютері та виконати необхідні налаштування допоможе інструкція користувача.

– авторизуватися за допомогою особистого електронного ключа та розпочати роботу.

Щодо громадян, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2013 року, то вони, як й торік, можуть надати декларацію упродовж всього 2014 року.

 

Шановні громадяни! Не відкладайте свій візит до Центрів обслуговування платників на останній день! Декларування доходів та своєчасна сплата податків – це крок до цивілізованого суспільства!

н�,���OHX|� а засвідчення копій свідоцтв платників ПДВ (ф. № 2-РК);

 

затверджено форми нових документів: запит на отримання витягу з реєстру платників ПДВ (ф. № 1-ЗВР), запит на отримання довідки з реєстру платників ПДВ (ф. № 1-ЗДР), витяг та довідка з Реєстру (ф. № 2-ВР та ф. №  2-ДР).

Також слід зазначити, що дійсні на момент набрання чинності законами № 441, № 443 та № 657 свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ та свідоцтва про реєстрацію сільськогосподарського підприємства як суб’єкта спеціального режиму оподаткування ПДВ можуть застосовуватись в якості витягов з реєстру платників ПДВ до виникнення змін у даних про платника та підлягають поверненню до органів Міндоходів при першому зверненні платника ПДВ за отриманням витягу з Реєстру.

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.