wordpress themes.

Просмотры: 166

До уваги платників земельного податку – юридичних осіб!

Як зазначила начальник управління оподаткування та контролю окремих об’єктів і операцій Наталія Кучеренко: «Згідно норм Податкового кодексу платниками земельного податку є: власники земельних ділянок, земельних часток (паїв); землекористувачі.

Юридичні особи самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному органу державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за встановленою  формою,  з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов’язку подання щомісячних декларацій.

Ставка податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, встановлюється у розмірі 1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки.

Звертаємо увагу, нормативну грошову оцінку земель станом на 1 січня 2014 року за 2013 рік необхідно індексувати на коефіцієнт індексації, що дорівнює 1,0.

Земельний податок  юридичними особами сплачується щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.

На обліку в Богодухівській ОДПІ зареєстровано 220 платників земельного податку – юридичних осіб.

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.