wordpress themes.

Просмотры: 94

До доходів від підприємницької діяльності податкова знижка не застосовується

Фахівці Богодухівської ОДПІ роз’яснюють фізичним особам – підприємцям, що до доходів, отриманих від провадження підприємницької діяльності, податкова знижка застосовуватись не може.

Податкова знижка – це сума витрат платника податку у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) протягом звітного року, на суму яких дозволяється зменшення суми загального річного оподатковуваного доходу у вигляді заробітної плати, одержаного за наслідками такого року, з урахуванням обмежень, передбачених ст.164, 166 Податкового кодексу України.

При цьому, загальна сума податкової знижки, нарахована платнику податку у звітному податковому році, не може перевищувати суми річного загального оподатковуваного доходу платника податку, нарахованого у вигляді заробітної плати.

Заробітна плата – це основна та додаткова винагорода, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, які виплачуються платнику податку у зв’язку з відносинами трудового найму.

Доходи, які одержані від підприємницької діяльності, не відносяться до заробітної плати, відповідно до них не може бути застосовано податкову знижку.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.