wordpress themes.

Просмотры: 67

До 14 березня можете подати заяву для переходу на спрощену систему оподаткування

«14 березня 2014 року останній строк подання заяви про перехід на спрощену систему оподаткування або іншу групу платника єдиного податку, відповідно до  п.298.1.4 ст. 298 Податкового кодексу України.
Перехід на спрощену систему оподаткування суб’єкта господарювання, може бути здійснений за умови, якщо протягом календарного року, що передує періоду переходу на спрощену систему оподаткування, суб’єктом господарювання дотримано вимоги, встановлені пунктом 291.4 статті 291 Податкового кодексу.
До поданої заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік, при цьому якщо суб’єкт господарювання протягом календарного року, що передує року обрання спрощеної системи оподаткування, самостійно прийняв рішення про припинення фізичної особи – підприємця, то при переході на спрощену систему оподаткування до розрахунку доходу за попередній календарний рік включається вся сума доходу, отриманого такою особою в результаті провадження господарської діяльності за такий попередній календарний рік»- зазначила начальник Богодухівської ОДПІ Тетяна Світлична.
Також, платник єдиного податку може самостійно перейти на сплату єдиного податку,  встановленого для інших груп платників єдиного податку, шляхом подання заяви  до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного кварталу.
Якщо платник єдиного податку третьої-шостої груп є платником податку на додану вартість, обирає першу або другу групу, реєстрація платника податку на додану вартість анулюється.
Заява подається до контролюючого органу  за податковою адресою платника податків.

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.