wordpress themes.

Просмотры: 158

Для започаткування бізнесу відвідай Держреєстратора

Як зазначила заступник начальника Богодухівської ОДПІ Валентина Жилко: «Державна реєстрація фізичної особи підприємцем розпочинається з подачі документів Держреєстратору за місцем свого проживання. Подати документи можна особисто або через уповноважену особу. Якщо заявник подає заяву особисто, він пред’являє паспорт.

Звертаємо увагу, що з 01.012014 року відповідно до Закону України від 05.09.2013 року № 441 разом  із відомостями можуть подаватися нові додатки до реєстраційної картки. Це – заява на спрощену систему оподаткування, або реєстраційна заява про добровільну реєстрацію платником податку на додану вартість.»

Після розгляду документів і за відсутності підстав про відмову упродовж двох робочих днів Держреєстратор робить запис у ЄДР. Дата запису в ЄДР вважається датою держреєстрації.

Не пізніше наступного робочого дня з дати реєстрації Держреєстратор передає повідомлення відповідним органам, зокрема  територіальним органам Міністерства доходів і зборів України про проведення держреєстрації фізособи. У такому повідомленні зазначаються номер і дата, за  якими міститься запис про підприємця в ЄДР, та відомості з реєстраційної картки для взяття підприємця на облік. Реєстрація  підприємця  в територіальних органах Міндоходів здійснюється за місцем його державної реєстрації на підставі відомостей з реєстраційної картки, наданих Держреєстратором. Дані  про взяття на облік фізичної особи – підприємця передаються до ЄДР у той самий день, коли його взято на облік у податкових органах. Процедура взяття на облік фізичної особи підприємця у відповідних органах  підтверджується випискою з ЄДР.

Довідково: порядок реєстрації фізичних осіб – підприємцем регламентується Законом України від 15.05.2003 року № 755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб і фізичних осіб – підприємців» із змінами та доповненнями.

Обмеження права фізичної особи на здійснення підприємницької діяльності стосуються: народних депутатів; посадових і службових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування; посадових осіб органів прокуратури, суду, органів державної безпеки, внутрішніх справ; посадових осіб органів, які  контролюють діяльність підприємств, нотаріусів.

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.