wordpress themes.

Просмотры: 148

Діалог з представниками бізнесу

В Богодухівській ОДПІ відбулась зустріч з представниками малого бізнесу за участі представників ЗМІ на тему: «Концепція реформи декларування доходів громадян. Деклараційна кампанія – 2014. Єдина звітність з ПДФО та ЄСВ».

Відкриваючи зустріч, начальник ОДПІ Тетяна Світлична звернула увагу пристуніх на те, що триває кампанія декларування доходів, отриманих протягом 2013 року. Основний орієнтир нинішньої деклараційної кампанії – це залучення якомога більшої кількості громадян до декларування своїх доходів, суми податку будуть направлені на соціальне забезпечення населення.

Тетяна Олександрівна зазначила, що на веб-порталі Міндоходів та суб-сайті ГУ Міндоходів у Харківській області розміщено сервіс «Декларування он-лайн», адресований фізичним особам-підприємцям, які застосовують загальну систему оподаткування, та пересічним громадянам. Сервіс дозволяє заповнити річну декларацію про майновий стан і доходи та зберегти результат у файлі як для друкування, так і надсилання до органів Міндоходів через Інтернет. Система пропонує до заповнення стандартний бланк декларації. При заповненні окремих полів здійснюється контроль коректності внесеної інформації, а система звертає увагу на поле, інформація в якому має бути виправлена. Щоб скористатись он-лайн поданням декларації заздалегідь слід подбати про отримання посилених сертифікатів ключів, які безкоштовно видаються Акредитованим центром сертифікації ключів Міндоходів України незалежно від місця реєстрації платника.

В ході зустрічі запросили присутніх  приєднатися до обговорення Концепції реформи декларування доходів громадян, в основу якої покладені кращі світові практики декларування доходів і адміністрування податку на доходи фізичних осіб. Концепція розроблена з метою переходу до суцільного декларування доходів громадян і є принципово важливою з точки зору боротьби з тіньовою економікою та корупцією. Нова система декларування доходів надасть необхідні компенсатори для поступового зниження податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску, дозволить знизити навантаження як на роботодавців, так і на найманих працівників.

Обговорення Концепції відбувається на форумі офіційного веб-порталу Міндоходів. Також свої пропозиції можна надсилати на електронну скриньку gromada@minrd.gov.ua.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.