wordpress themes.

Просмотры: 81

Діалог із представниками бізнесу щодо легалізації заробітної плати продовжується

В Богодухівській ОДПІ  засідання «круглого столу» з представниками підприємств сфери торгівлі, громадського харчування та послуг та приватними підприємцями.

Захід було проведено під головуванням в.о.начальника Наталії Костенко, за участі начальника управління доходів і зборів фізичних осіб Тетяною Ладуренко. Темою спілкування були обрані питання щодо легалізації трудових відносин та виплати заробітної плати.

В ході проведення заходу присутніх було проінформовано про порядок нарахування та перерахування податку на доходи фізичних осіб до бюджету та про застосування соціальної податкової пільги. Засідання відбулося у формі жвавого діалогу, під час якого було надано відповіді на хвилюючі представників бізнесу питання.

Наприкінці заходу Наталія Юріївна зазначила, що дотримання законодавчих норм при виплаті заробітної плати працівникам знаходиться у центрі уваги органів Міндоходів, а також нагадав про настання відповідальності за порушення трудового законодавства. За її словами, робітники інспекції працюють над тим, щоб створити комфортні умови ведення бізнесу, бути надійним партнером у вирішенні проблемних питань, і саме такі заходи сприяють взаєморозумінню між органами Міндоходів та платниками податків.

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.