wordpress themes.

Просмотры: 64

Декларуємо інвестиційний дохід

Податковим кодексом України передбачено, що громадяни, які протягом 2013 року одержували прибуток від продажу інвестиційних активів, повинні до 1 травня 2014 року, подати до органу Міндоходів за місцем проживання річну податкову декларацію та сплатити податок з суми одержаного інвестиційного прибутку.

Якщо загальний фінансовий результат операцій з інвестиційними активами (пакетом цінних паперів) має від’ємне значення, то його сума переноситься у зменшення загального фінансового результату операцій з інвестиційними активами наступних років до його повного погашення. Саме цей фінансовий результат необхідно задекларувати.

Фахівці  Богодухівської ОДПІ акцентують увагу, що якщо платник податку продає пакет цінних паперів пов’язаним з ним особам, то інвестиційний збиток, що виникає внаслідок такого продажу, не враховується при визначенні загального фінансового результату операцій з інвестиційними активами. Також, якщо платник податку дарує інвестиційний актив або передає його у спадщину, то інвестиційний збиток, що виникає внаслідок такого дарування або надання у спадщину, не враховується при визначенні загального фінансового результату операцій з інвестиційними активами.

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.